Роддом № 6

tamarka Украина, Киев
12 января 2013

Двох діток народжувала у 6-му. Мала великі сумніви, щодо других пологів. Наслухалась дуже багато негативних відгуків про цей роддом.і думала, що з першими пологами мені просто пощастило... Хотіла їхати в "Красний хутор", проте злякалась, бо ж -другі пологи, ще й погода була жахлива. А 6-ий близько. Приїхала "по швидкій". Народжувала сама. Не домовлялась ні з ким. Приймав молодий врач - Василь, а прізвище не пам"ятаю. Він молодоць. бо все ж витримав мою нестандартну поведінку. Дуже хороша акушерочка Яна (не пам"ятаю прізвище). Дякую Вам і вибачте, що хотіла Вас вдарити:).
палати-лежала в безкоштовній,проте дуже зручній. заходила до дівчат з крайніх палат (4 поверх) - там гірше. то кран тече. то туалет поломаний...:(
персонал перші 2 дні був дуже милим і приємним. а от коли прийшла нова зміна,то я розчарувалась- всі якісь сердиті. при чому абсолютно всі працівники тієї зміни були чимось не "довольні".
Ось, що скажу вам дорогі майбутні мамочки і таточки. Лікарі у 6-му (як і в будь-якому іншому) різні. І,навіть , якщо ви будете домовлятись з кимось із них, все одно за вас ніхто не народить!!!!! краще підготуйтесь до пологів самі. коли ви будете знати, що таке пологи для вас і дитини,то народите без "зайвої допомоги".для цього зараз є безмежна кількість курсів по підготовці до пологів. дякуючи людині, яка нам викладала я народила без розривів, розрізів, епідуральних анестезій.... і, найголовніше - я зробила це САМА!!!! гарних пологів

підтримують грудне годування. хороший персонал, новітні погляди по догляду за новонародженими.

палати не всі одинакові. проте і в безкоштовних дуже не погано.