Хмельницкий роддом

Мила Украина, Хмельницкий
21 мая 2013

Народжувала в роддомі на Хотовицького.....команда лікарів, які приймали полога-просто чудова, я назавжди залишуся вдячною лікарю Ромаху Ігорю Євгеновичу0він дійсно лікар від Бога. Навіть після родів,як бачив мене то все розпитував як я себе почуваю. Але коли вже відвезли в післяродову то там почалися "чудові" дні. ніхто нічим не допомагав, коли неонатолог сказала, що мені потрібно розминати груди(оскільки молоко прийшло, а груди були дуже твердими) і покликала медсестру і сказала тій мені допомагати оскільки в мене це перша дитина і я не знаю як і що правильно робити...то медсестра підійшла і одразу запитала, чи вмію я зціжуватися.....ніби я до родів кожен день це робила, аби зарання навчитися.....і додому не хотіли виписувати а причини не пояснювали, дитину перед випискою не зважили, хоча в обмінній картці написали вагу дитинки на час виписки(просто на 100г менше), дату виписки написали одну, хоча виписали на день пізніше.... заплатили за платну палату з такою умовою, що до нас зможуть кожен день заходити відвідувачі, а пустили відвідувачів лише один раз, а потім завідуююча ще й розкричалася, коли моя мама мала зайти до нас в палату, бо в завідуючої був поганий настрій. санітарки як заходили мити підлогу то так лупили тими швабрами, особливол по тих боксах де спали дітки, ніби злилися на нас через свою роботу. вікна чорні, не миті, брудно. і так як я народжувала взимку, то ще й було дуже зимно.. раджу всім у кого є вибір між роддомами, не обирати роддом на Хотовицького, хоч там і є дуже хороші чергові лікарі які приймають пологи, відношення у післяпологовій все перекриває.

хороші чергові лікарі

жахливе відношення персоналу у післяродовій