Войти
Мама троих (19 лет, 17 лет, 4 года) Луцк

Дитячі колядки

Мама троих (21 год, 16 лет, 11 лет) Киевская

Я маленька колядниця

В мене шовкова спідниця

Черевички пурпурові

Будьте з празничком здорові

Це для зовсім маленької дівчинки) 

Таку в минулому році вчили:

У Вифлеємі –
В стайні на сіні –
Христос родився
Всім на спасіння!
Люди, радійте,
Христа вітайте,
Божому сину
Славу віддайте!
Слава на небі
Богу Святому,
На землі спокій
Роду людському!

0
03.01.2015
Мама троих (30 лет, 28 лет, 15 лет) Луцк
Ми її у вигляді пісні вчимо в недільній школі на фестиваль вертепів. Тільки там ще перший стовбчик є: 
Темної ночі
Зорі засяли,
Ангели людям
Радість віщали...
0
03.01.2015
Мама троих (21 год, 16 лет, 11 лет) Киевская

Не знала про нього, у нас її як коляску розказують, тепер доповню)

0
03.01.2015
Мама двоих (15 лет, 8 лет) Меджиржеч

Томочко, дуже дякую. Вчимо про "сидить зайчик на льоду")) Сподобалася колядка дуже

0
05.01.2015
Мама троих (30 лет, 28 лет, 15 лет) Луцк
super_smilies086.gif
0
05.01.2015
Спасибо (((

Похожие записи