Сьогодні 14 д.ц. По відчуттях овуляція є, в лівому яїчнику. Ала труба до нього можливо не прохідна ( сказали багато спайок). Вчора був секс))) Після довгого утримання, доречі))) Подивимось що вийде.
Сьогодні 14 д.ц. По відчуттях овуляція є, в лівому яїчнику. Ала труба до нього можливо не прохідна ( сказали багато спайок). Вчора був секс))) Після довгого утримання, доречі))) Подивимось що вийде.