
Післала нас мати в село щедрувати, 
А батько сварився, щоб я не барилась.
А мати казала, щоб Ви дали сала.
Виносьте книш, бо пущу в хату миш!
Виносьте ковбасу, бо хату рознесу!
Дайте ще й кишку - з'їм у затишку.
Дайте, дядьку, п'ятака,
А Ви, тітко, гроші,
Та й будьте хороші!
********
Щедрик-ведрик, дайте вареник,
Грудочку кашки, кільце ковбаски.
Коли мало - дайте сало,
Коли донесу - дайте ковбасу.
Горобчик летів, хвостиком вертів,
А ти, дядьку, знай, - копієчку дай!