Мой график базальной t°, цикл от 13 декабря 2015
Мне кажется О была на 22ДЦ,тогда точно надежда есть)
0
12.01.2016
Ответить
Львов
Дякую.. але сьогодні зробила тест і знову / нерозумію чи це зарано чи точно нема надії а місячні минулого місяця були 13 грудня ну і завтра 13 січня незнаю чи будуть так нехочеться але живіт ниє груди болять навіть здається що потемніли спати завжди хочеться головні болі є ізжога звідкись взялась вночі неможузаснути а основне температура тримається незнаю це мій перший графік але минулого місяця після овуляції температура впала десь через чотири дні можливо є надія і я надіюсь
0
12.01.2016
Ответить
Якщо овуля була на 22 ДЦ,то ще зарано,через 2 дні повторіть,хай щастить!!!)
0
12.01.2016
Ответить
Львов
дякую буду надіятись тільки от незнаю чи те що живіт ниє і є виділеня легенькі чи можна надіятись???
0
12.01.2016
Ответить