Войти

Мой график базальной t°, цикл от 13 декабря 2015

Татьяна♥♥
Егорчик ангелочек, 29 летПланирую Кривой Рог

Мне кажется О была на 22ДЦ,тогда точно надежда есть)

0
12.01.2016

Дякую.. але сьогодні зробила тест і знову / нерозумію чи це зарано чи точно нема надії а місячні минулого місяця були 13 грудня ну і завтра 13 січня незнаю чи будуть так нехочеться але живіт ниє груди болять навіть здається що потемніли спати завжди хочеться головні болі є ізжога звідкись взялась вночі неможузаснути а основне температура тримається незнаю це мій перший графік але минулого місяця після овуляції температура впала десь через чотири дні можливо є надія і я надіюсь

0
12.01.2016
Татьяна♥♥
Егорчик ангелочек, 29 летПланирую Кривой Рог

Якщо овуля була на 22 ДЦ,то ще зарано,через 2 дні повторіть,хай щастить!!!)

0
12.01.2016

дякую буду надіятись тільки от незнаю чи те що живіт ниє і є виділеня легенькі чи можна надіятись???


0
12.01.2016
Евгения
Макс, 15 лет 10 месяцевЛеон, 13 лет 7 месяцев Фленсбург

Не хочу расстраивать...но у меня в прошлый цикл в день месячных упала.:-( а потом к вечеру полило:-( Желаю все равно чтобы она держалась и // полосочки!

0
12.01.2016

Спасиба

0
12.01.2016
Мой график базальной t°, цикл от 20 декабря 2015 Мой график базальной t°, цикл от 6 декабря 2015

Похожие записи