Всем привет!
Предстоит сложная ответственная процедура - биопсия ворсин хориона. (показание - транслокация у мужа)
Клиника, где меня ведут сейчас, все больше и больше разочаровывает отношением, перестала им доверять совсем. Думаю о том, чтобы биопсию делать в другой.
Нашла клинику "icsi clinic", в гугл отзывы хорошие, но не нашла отзывов здесь, на babyblog.
Пожалуйста, поделитесь любой информацией об этой клинике или если делали в Киеве похожую процедуру в другой клинике.
Була в мати і дитина і надія і ідея, про іксі реально не чула, а от лише хороші відгуки в Гугл, це частіше куплені відгуки, тому що я ще не бачила клініку ivf, де б були всі задоволені, такі процедури з 1 разу вдаються 40%, тобто 60% вже буде незадоволених на жаль. Пошукайте відгуки конкретно про їх лікаря, де б він не працював «до» чи паралельно, їх точно буде більше ніж про клініку нову)) Я би таку процедуру зробила б в надії, хоча екз зробила в мати і дитина у холодян, але вона хороший спеціаліст конкретно в моєму у питанні і як бачу, то спеціаліст успішний, але в надії найкраще обладнання щодо проведення генетичних тестувань, як приклад, вони єдині в усій східній Європі мають центрифугу як в США, дуже відповідальні до сучасного лаб обладнання. Бажаю вам удачі!