17 грудня під час зустрічі в Москві президенти України і Росії Віктор Янукович та Володимир Путін поговорили про погоду. Про це повідомили у прес-службі президента.
Володимир Путін запитав, яка зараз погода у Києві. Натомість Віктор Янукович ввічливо поцікавився у свого співрозмовника про погоду в Сочі. “Там що, реально зимою сніг буває?” – уточнив Янукович. Президент Російської федерації підтвердив цю інформацію.
“До речі, Володимир Володимирович, хто ви за гороскопом?” – несподівано змінив тему бесіди Янукович.
“Терези“, – коротко відповів Путін.
“Хм, як цікаво! А я був упевнений, що ви, як і я – є Раком…“, – відзначив Янукович.
Після недовгої незручної паузи Путін сказав, що Росія надасть Україні 15 мільярдів доларів кредиту, а “Газпром” знизить ціну на газ для України на третину.
“Дякую“, – сказав у відповідь Янукович, завершуючи переговори.
Спасибо за позитив, нужно было эту новость в категорию ЮМОР)))))
Обожнюю цей сайт) Їхні новини - класний стьоб. А поставила дану категорію з надією, що дівчата трохи відволічуться від серйозних тем. Інколи корисно подивитись на ситуацію крізь призму гумору.
Ланда, вы в каком городе живёте?
Ну в принципі я про Львів би могла написати, так як він зовсім поруч. Якщо не знайдеться бажаючих серед львівянок.