Войти

Святослав Вакарчук

Ось як Умань вітала Вакарчука:

Vakarchyk1

Vakarchyk4
мій одногрупник))
Vakarchyk3
Vakarchyk
Vakarchyk2
0
14.05.2014
Нічого собі! Молодці!
0
14.05.2014
Superstasy
Артемка, 12 лет 9 месяцев Киев

Це вже не просто співак, це символ єдиної України!) Обожнюю "океан ельзи", моя улюблена в ньго "я так хочу до тебе"...і ще "такая як ти"...і "обійми"....аааа всі пісні класнючі)) лав лав лав!!!!

0
14.05.2014

Така, як ти — МММ..... happy.gif

0
14.05.2014
Оля
Агния, 14 лет 7 месяцевМихаил, 11 лет 11 месяцев Киев
 Я "старорежимна", мені його старі пісні подобаються)) "Голос твій", "Поїзд чужа любов", "Сосни", "Відпусти". Ну і "Я не здамся без бою"!
Геніальна людина. Стільки років писати і щоразу це актуально!
0
14.05.2014
Alena
Masaj, 23 года 1 месяцpupsik, 13 лет 5 месяцев Амберг

Были как раз недавно на его концерте в Германии..обожаю,,сколько же наших соотечественников пришли с флагами,в вышиванках..

приятно было смотреть

0
14.05.2014
Жаль, що раніше не слухала і не розуміла його музікі, але зараз влюбляюсь  super_smilies094.gif
0
14.05.2014
Мамо, мамо вічна і кохана, ви пробачте що був неуважний. Як вам такий персонаж естради?)))

Похожие записи