Ось і зима принесла зі снігом 16 тиждень)
Животик вже добряче видно, особливо ввечір, він неначе викочується вперед, але мені і моєму чоловіку це дуже подобається, він цьомає животик, і з нетерпінням чекає зустрічі з малюком.
Наче все добре, але виникли проблеми із туалетом, потрібно постійно напружувати живіт, і при тому мені дуже страшно, щоб це не повпливало на дитинку. А як ви боретесь із такою проблемою, якщо вона в вас появляється?
