МАлюк!!!!!я відчула!!!!урааааа!!!!!! нарешті я відчула рухи малюка, чітко, це вже не кишківник, 100%)))) 
Коломыя
малюк
Мама двоих (15 лет, 11 лет)
Никополь
Вау!!! Вітаю! Раненько ви))
0
14.12.2014
Ответить