Останнiм часом бачу дуже багато лелек,ранiше нiколи не бачила;))))Розпустився мiй фiкус;)))Ми взяли котика iз центра всиновлення,вiн самий найкращий,мiй любимчик;)))),а ще багато вагiтних бачу на вулицi.
Останнiм часом бачу дуже багато лелек,ранiше нiколи не бачила;))))Розпустився мiй фiкус;)))Ми взяли котика iз центра всиновлення,вiн самий найкращий,мiй любимчик;)))),а ще багато вагiтних бачу на вулицi.