Вчора ми перший раз кудись пішли з Вікусею.Були на озері.Манюня була дуууже спокійна, добре спала і їла.Надіюся, що тепер будем виходити частіше.
Вчора ми перший раз кудись пішли з Вікусею.Були на озері.Манюня була дуууже спокійна, добре спала і їла.Надіюся, що тепер будем виходити частіше.