Войти
Татьяна
30 лет Донецк, Украина
На сайте с 13.08.2016, последнее посещение — 8 лет назад
Добавить заметку
2
записи
1
друг
0
подписчиков
планирую беременность Донецк
планирую беременность Томск
Молитва о даровании ребёнка присвятой Богородице

О Пресвятая Госпоже, Дево Богородице, высшая Херувимов и Серафимов и Святейшая всех святых!

Ты, Всеблагая, на Толге икону Твою многоцелебную бла­женному святителю Трифону огневидно явити благоволила еси, и ею многая и неизреченная чудеса соделала еси и ныне содеваеши, по Твоему неизречен­ному к нам милосердию. Тебе пред пречистым образом Твоим, припадаем и молимся, Пребла-гословенная рода нашего Заступ­нице: в странствии сем земном, многоскорбном и многомятеж­ном, не лиши нас Твоего заступления и покрова державнаго.

Спаси и защити нас, Владычице, от разжженных стрел лукаваго врага спасения нашего. Укрепи немощную волю нашу к деланию заповедей Христовых, умягчи окаменелая сердца наша любо-вию к Богу и ближним нашим, даруй нам сокрушение сердечное и покаяние истинное, да очистившеся от скверны греховныя, возможем принести Творцу благоугодныя Ему плоды добрых дел, и сподобитися мирныя христианския кончины и ответа праваго на Страшнем и нелицеп­риятием Суде Его.

Ей, Госпоже Всемилостивая! В час грозный, смертный наипаче яви нам Твое многомощное заступление, ускори тогда на помощь к нам, безпомощным, и державною ру­кою Твоею исхити нас из руки лютаго миродержца, ибо воистинну много может молитва Твоя пред линем Господа и ничтоже невозможно ходатайству Твоему, аше токмо восхощеши.

Темже на святый образ Твой умиленно взирающе и пред ним, яко жи­вей Ти сущей с нами, поклоняющеся с упованием благим, сами себе, и друг друга, и весь живот наш Тебе по Бозе молитвенно предаем и Тя величаем с рождшимся от Тебе Спасителем на­шим, Господем Иисусом Хри­стом, Емуже, со Безначальным Его Отцем и Пресвятым Духом подобает всякая слава, честь и поклонение, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.

планирую беременность Донецк
Мой график базальной t°, цикл от 31 августа 2016

Чудо ко Дню рождения не произошло, а мы так надеялись....

А вот и мой очередной пролётный график... Будем верить и надеяться в новом цикле!

Планирую
с 24.08.2014