Доброго дня всім. Допоможіть розрадьте. Сьогодні 15 день після підсадки двох пятидневок. А відчуттів ніяких трішки живіт болить. Що це означає що не вагітна. Робила декілька тестів то один показав слабку другу полоску. Сьогодні здала аналіз на ХГЧ чекаю результат так переживаю. Що все марно. Розкажіть в кого які симптоми були.
Коломыя
Я тоже молюся богу щоб получилося. Сьогодні зробила аналіз то там написано 2.0 незнаю що означає
0
22.08.2019
Ответить
Беременность считается при хгч больше 5. Если результат ниже 5 - вероятнее всего имплантации не было...
0
22.08.2019
Ответить
