Моє маленьке сонечко сьогодні зробило мені подаруночок....))) пару днів я відчувала малесенькі шевелюшки... а сьогодні ... трошни нижче пупка появився маленький комочок... а коли я поставила руку на живіт він мене легенько "копнув"...легесинько... але дуже чітко..)))
Це так МИЛО))))