Войти
Olya (mulenka)
Планирую Киев

Вот и пришли мои монстры!!!!

Анна
Киев

я довго чекала на свою дитинку, все вистежувала овуляцію, а завагітніла у той місяць на який "махнула рукою", і просто надіялась на наступний, а тут диво! не опускайте руки, менше зациклюйтесь, удачі!

0
08.11.2014
Olya (mulenka)
Планирую Киев
Дякую за підтримку))Але скільки разів я вже "махала рукою" (((
0
08.11.2014
Анна
Киев
пробачте за питання. скільки ви "махаєте рукою"? я півтора роки бігала по лікарям, "до лікували" до кістозних яичників, вже пропонували операцію, ледь віплуталась
0
08.11.2014
Olya (mulenka)
Планирую Киев

6 років вже

0
08.11.2014
Анна
Киев
розумію що Ви багато пережили, а спробуйте звернутися до святих (у попередньому моєму записі)мені допомогло, а ще ми їздили у Почаєв до купелі святої Анни
0
08.11.2014
Olya (mulenka)
Планирую Киев
Ми були у Почаєві 3 рази)))Але хоч я не завагітняла, я вірю що вищі сили допомагають нам)))
0
08.11.2014
Анна
Киев

Я просила дитинку у матушки Аліпії, біля ікони Божої Матері "Милующая" читала акафісти (їй моляться, хто довго не мав дітей)

0
08.11.2014
Olya (mulenka)
Планирую Киев
Я уже прочитала Ваш пост, и подумала о том что давно хотела побывать у матушки Алипии. Много слышала про неё, и даже книгу читала. Но вот всё время что то не получается доехать. И вот на этой недели надеюсь сездить . Спс что напомнили big_smiles_162.gif
0
08.11.2014
Анна
Киев
 :)
0
08.11.2014

Руки опускать нельзя всё будет хорошо idea.gif

0
08.11.2014
Olya (mulenka)
Планирую Киев
Ваши слова да Богу в уши)))Просто кажется что чем дальше, тем тяжелее cry1.gif
0
08.11.2014
Кто забеременел не выходя из ИК Вот он, мой билетик)))

Похожие записи