прикорм
Привіт дівчата, підкажіть, нам 7 місяців а ми не полюбляємо каш, що робити, їмо лише гарбузове пюре з морквою, ну яблочко і банан
Привіт дівчата, підкажіть, нам 7 місяців а ми не полюбляємо каш, що робити, їмо лише гарбузове пюре з морквою, ну яблочко і банан