Хочушки з наступаючим святом вас....
Хочушки з наступаючим святом вас....
Дуже приємно, дякую!!!
І тебе зі святом!!! Нехай Господь буде добрим до тебе!!!
дякую величезне, так сподіваюся цього разу Бог мене пошкодує і подарує діточок.
Бажаю тобі цього від всієї душі!!! Так хочеться вірити в чудеса. Аж закортіло зробити тест завтра зранку.
А тобі коли тестик робити, щоб він був полосатим ,полосатим.
Взагалі початок протоколу тільки наступного тижня 12-го.
Зараз мабуть тільки 7 або 8 день після овуляції свого циклу. Це було б справжнє диво, якщо б вийшло саме зараз.
бажаю успіху, щоб у вастак вийшло.
Дякую!!!
Особливо не сподіваюся, але десь глибоко в душі завжди залишається надія.
и вас вiтаем со святом!усих благ вам !
Девочки дорогие мои с ПРАЗДНИКОМ!!!