ось дівчина написала такий топік http://www.babyblog.ru/community/post/ukraina/1725501
давайте хтось один кожного ранку буде писати подібний, оберемо назву для нього та будемо кожна писати у ньому коментар!!!! так кожен зможе дізнатися дійсно реальну ситуацію у кожному місці! час припиняти паніку та наводити порядок!