Дівчатка привіт.
Зробила скринінг минулого тижня, сьогодні забрала результати, та не всі.
Результатів УЗД ще немає.
А пренатальна діагностика мене хвилює..
А сама естріол некон*югований
Написано норма 0,26-0,86
а у мене 0,88
.Перша вагітність , дитинка бажана.
А за ось це чомусь переживаю((((
Христиновка
Скринінг
Мама четырех (от 9 лет до 22 года)
Москва
Девушка, это русскоязычный сайт. Я розумию тики язык Тараса Шевченко, современный шо до чого ни доберу.
0
09.01.2017
Ответить
Христиновка
Сделала скрининг, и вроде бы все хорошо, но естриол свободый норма стоит 0,26- 0,86. а у нас 0,88... из- за этого очень переживаю
0
09.01.2017
Ответить
Мама четырех (от 9 лет до 22 года)
Москва
Практически в пределах нормы ваш гормон. Все хорошо будет!
0
09.01.2017
Ответить