Войти
Karpatka
Львов, Украина
На сайте с 21.02.2012, последнее посещение — 10 лет назад
Добавить заметку
42
записи
29
друзей
0
подписчиков
ЛИСТ ГАБРІЕЛЯ ГАРСІЇ МАРКЕСА
ПЕРЕДСМЕРТНИЙ ЛИСТ ГАБРІЕЛЯ ГАРСІЇ МАРКЕСА
Якби на одну мить Бог забув, що я всього лише ганчіркова маріонетка, і подарував би мені шматочок життя, я б тоді, напевно, не говорив все, що думаю, але точно б думав, що говорю. Я б цінував речі, не за те, скільки вони коштують, але за те, скільки вони значать. Я б спав менше, більше б мріяв, розуміючи, що кожну хвилину, коли ми закриваємо очі, ми втрачаємо шістдесят секунд світла. Я б йшов, доки всі інші стоять, не спав, доки інші сплять. Я б слухав, коли інші говорять, і як би я насолоджувався чудовим смаком шоколадного морозива.

Якби Бог обдарував мене ще однією миттю життя, я б одягався скромніше, валявся б на сонці, підставивши теплим променям не тільки моє тіло, але і душу. Господь, якби у мене було серце, я б написав всю свою ненависть до льоду і чекав поки вийде сонце. Я б намалював мрією Ван Гога на зірках поему Бенедетті, і пісня Серрат стала б серенадою, яку я б подарував Місяцю. Я б полив сльозами троянди, щоб відчути біль їхніх шпильок і яскраво-червоний поцілунок їхніх пелюсток...

Про фіранки у стайні
Якби тоді у святу ніч
прийшли до Тебе
коли світила одна виразна зірка
ті що вважають що треба все мати щоб не престати бути
ті що бояться безпорадності Твого народження
може вони хотіли би накрити тебе вовняною ковдрою
почепити фіранки у стайні
виплести для святого Йосифа рукавички оті найтеплші з одним пальцем
провести центральне опалення
впливовіші писали б у житловий відділ
просили би для тебе квартиру з вигодами
щоб ти не тулився по чужих кутках
недовірливі шукали б у норовливому ослі
троянського поні з підозрілою совістю
найсміливіші почали би протестувати
посилаючись на Декларацію прав людини і громадянина
і всі декрети про свободу віровизнання
поети прикрашали би Вифлеєм ліричними викрутасами
художники мастили би золотим пензлем
у найкращому випадку молилися б до Тебе як до малого мільйонера
якого навмисно поклали у сіні
а Ти пояснював би широко розплющеними очима
із замерзлою матір'ю біля щоки
що Ти справді є
тому віддаєш все що маєш

Ян Твардовський
Піду під вечір в осінню мраку
Піду під вечір
В осінню мряку.
Це буде втеча
Або подяка.
Я вийду в осінь –
В листопад, мабуть…
Душа попросить
Цікавих фабул.
Зроблю зупинку
В нічному парку –
Чи на хвилинку,
Або до ранку.
Зів’яла осінь
Згубила барви.
А я ще й досі
Люблю смак кави
І осінь пізню,
І прохолоду,
І запах лісу,
І насолоду…
Гортає вітер
Листки осінні,
А скоро рисом
Сніг світ засіє…

автор:Людмила Пуляєва
ЛОШАДЬ СДОХЛА
Есть старая индейская поговорка: "Лошадь – сдохла? Слезь!!!". Казалось бы, все ясно, но…


1. Мы уговариваем себя, что есть еще надежда

2. Мы бьем дохлую лошадь сильнее

3. Мы говорим: "мы всегда так скакали"

4. Мы организовываем мероприятие по оживлению дохлых лошадей

5. Мы объясняем себе, что наша дохлая лошадь гораздо лучше, быстрее и дешевле

6. Мы сидим возле лошади и уговариваем ее не быть дохлой

7. Мы покупаем средства, которые помогают быстрее скакать на дохлых лошадях

8. Мы изменяем критерии опознавания дохлых лошадей

9. Мы стаскиваем дохлых лошадей вместе, в надежде, что вместе они будут скакать быстрее

10. Мы нанимаем специалистов по дохлым лошадям

Но суть проста: ЛОШАДЬ СДОХЛА – СЛЕЗЬ!!!

ГАРНОГО ДНЯ !!!

2