Как же неумолимо быстро летит время 
Я випросила в Бога собі долю,
Не заслужила,Господи,прости
І ось уже п"ять років як у мене
Є моє щастя,моя доню-ти
Хай кажуть,що нічого я не маю,
Що у житті я мало досягла,
Але мені нічого більш не треба,
Аби лиш ти здоровенька росла.
І я прошу у Бога тобі долі-
Чистенької,як сльози на очах
Красивої немов волошка в полі
І вільної неначе в небі птах. 


