Колікід. Принципово купила, коли дізналася, що українського виробництва. Була приємно здивована ціною у АНЦ (Аптека низьких цін) - 60 грн, а в інших по 80 грн. Так само і з Еспумізаном - у АНЦ - 90 грн., а у Віталюксі - 118 грн.
Основна діюча речовина - симетикон, так само, як і в Еспумізані. На смак і запах - яблучне пюре. Діє досить швидко, гази відходять відразу і багато, дитина швидко заспокоюється. Дозування таке саме, як і в Е. - 1 мг, що відповідає 25 краплям. Проте, в анотації до Колікіда чесно написано, що можна давати і 0,5 мг, тобто 12 крапель. все залежить від ваги дитини і ступеню проблеми із газами.
Із недоліків - пляшка із мірною ложечкою, завеликою для рота немовлят. Тому я переливаю у пляшечку з-під Еспумізана.

Еспумізан. Купляли його від народження. На смак і запах - стиглий банан. Моїй малечі він дуже подобається через це. Діюча речовина той же симетикон. Але в порівнянні з Колікідом - не так швидко діє, доводиться почекати 5-10 хв.
Недоліків не побачила, окрім ціни - все дорожчає і дорожчає.

Бебінос. Купили за 60 грн. у травні і по сей день стоїть ще майже повна пляшечка. Розхід 1 крапля на 5 мг води, мінімальна разова доза 4 краплі на 20 мг. На спирту. Запах типової спиртової травяної настоянки. Дитина пити відмовляється, плаче, відбивається. Крапати варто лише у воду, бо якщо додати в молоко, то можна все сміливо викидати, настільки сильний запах.
Стосовно дієвості, то дійсно допомагає, дитина пропукується швидко і засинає, хоча чому засинає, я так для себе і не зрозуміла - чи через склад трав, чи через алкоголь.
Із переваг - надовго вистачає, економний.
Отакі враження. Сподіваюся, стануть комусь в нагоді :)