Про забобон не купувати нічого до дня народження дитини я чула змалечку. Але звідки він виник так по сей день і не зрозуміла. В українців завжди готувалися до народження дитини, про це написано у всіх народознавчих працях, що стосуються цієї теми...
Тому, ми вирішили згідно традицій також готуватися заздалегіть до зустрічі з малюком.
Ось наші обнови на виписку :-)

