Дівчатка привіт. Сьогодні дзвонила в свою бугалтерію,сказали,що лікарняне нараховано,суму сказали,але ще сказали що фінансування з фсс не було,дзвоніть час від часу взнавайте. Проведений з 21.10 може вже хтось получив Київська обл.? Чи може це вже з роботи затримують?
Лікарняний який, по вагітності та пологах? Якщо так, то він повністю фінансується ФСС і ваша організація/підприємство до затримки не мають ніякого відношення. А проплата ФСС буде лише після Нового року. Як вони самі сказали - не вистачило фінансування, запланованого на 2019 рік. (Працюю в кадрах, питання ну дуже актуальне)
Так,по вагітності і пологах. Тільки що в новинах читала статтю що з початку грудня 2019 року фінансування поновили,так може є надія,що до нового року все-таки дадуть. Статтю,виставили три години тому.
Це, звичайно, буде круто. Проте, як говорить практика роботи кадровиком і аналіз виплат (будь-яких) від ФСС... виплата по вагітності та пологах зазвичай проходить за декілька днів до пологів. Я, наприклад, до сих пір чекаю свої гроші (аж 560 грн) за два дні лікарняного, що був на початку листопада)))
тоді це питання до бухгалтерії більше. Можливо не провели, можливо, була якась помилка в лікарняному, а вони забули про це повідомити.
Дзвонила,в бугалтерію на тій неділі,сказали,що гроші поступають,а сьогодні дівчата писали,що Київську обл. Профінансовано до 8.11. А грошей як не було так і немає. Треба,мабудь рахунки з роддому їм на фсс висилати. А на гарячу лінію і не додзвонишся. Обідно,що таке відношення до вагітних,і ще хочуть,щоб аборти не робили,і йшли вчасно на лікарняне
Ну,а якщо вони з грудня справді відновили фінансування. То скільки часу займає,виплата?
враховуючи, коли був проведений лікарняний, то до Нового року все може бути) я свої грошики сьогодні отримала (звичайна хвороба)