Дівчатка привіт. Щось за декрет писали,що хто оформив до 21.10. то вже видали. А що чути за далі,хто пізніше оформив декрет з роботи,ще немає? Буду вдячна за відповіді,може хто дзвонив в соц.страх.
Дівчатка привіт. Щось за декрет писали,що хто оформив до 21.10. то вже видали. А що чути за далі,хто пізніше оформив декрет з роботи,ще немає? Буду вдячна за відповіді,може хто дзвонив в соц.страх.