Войти
Мама двоих (2 года, 2 года)

"Кобзар" Т. Г. Шевченко

Мама девочки (13 лет) Харьков

Оказывается "кобзаря" нет ни у кого. Я ещё с детства помню эту книгу, но когда переезжали, она куда-то пропала. Сорри, что пишу не в тему.




0
09.03.2014
Мама двоих (15 лет, 15 лет)

У моїх батьків є "Кобзар" 1983 року видання, але вони інколи його читають - забирати не хочу. Я знайшла сучасне видання, дуже презентабельне. Можливо, куплю на днях, коли в Київ поїду))) 

Останнім часом читаю книги з планшета, але дуже люблю паперові книги - у них є якась певна енергетика, особливо якщо це bookcrossing.

В "Кобзарі" є багато чого пророчого, що актуально сьогодні. 

0
09.03.2014
Вітаю зі святом 8 Березня!!!! браво!

Похожие записи