Шановні українці!
Вітаю Вас із Днем Незалежності!
Хай нас біда обходить боком,
Хай господарка України
Нарешті встане із руїни,
Хай на добро ідуть реформи,
Щоб врешті все дійшло до норми,
Щоб ми не парились в Європі,
Як бідна муха у окропі.
Щоб мали ми свою еліту,
І держбюджет без дефіциту,
Щоб мали всі платню по праці
І не страждали від інфляцій,
Щоб мали всі удосталь гривень
І щоб зростав життєвий рівень!
Мама троих (16 лет, 9 лет, 9 месяцев)
Николаев (Николаевская обл.)
С Днем независимости Украина)))))))
Шановні українці!
Вітаю Вас із Днем Незалежності!
Хай нас біда обходить боком,
Хай господарка України
Нарешті встане із руїни,
Хай на добро ідуть реформи,
Щоб врешті все дійшло до норми,
Щоб ми не парились в Європі,
Як бідна муха у окропі.
Щоб мали ми свою еліту,
І держбюджет без дефіциту,
Щоб мали всі платню по праці
І не страждали від інфляцій,
Щоб мали всі удосталь гривень
І щоб зростав життєвий рівень!
Мама двоих (17 лет, 15 лет)
Воронеж
Ох, толку от нашей незалежности((((((((((((.
0
24.08.2011
Ответить
Мама двоих (17 лет, 12 лет)
Лод
эхххххх... Ну будьмо!!! что ли :)))) чтоб у нас все было как у людей!
0
24.08.2011
Ответить
Мама троих (31 год, 24 года, 15 лет)
Николаев (Николаевская обл.)
ага)))))))))))))
0
24.08.2011
Ответить
