Якщо є можливість - обійміть свою матусю, якщо ні - зателефонуйте їй! Це треба робити щодня, незалежно від настрою, але, якщо ви забуваєте, запрацювались, то зробіть це сьогодні! Матуся - найрідніша людина у світі, яка до останнього подиху буде по підтримувати нас. Не забувайте казати матерям, як ви їх кохаєте! Оскільки, одного дня це вже буде пізно. Не забувайте показувати свою любов, поки є така можливість!
Дякую своїй матусі, що вона завжди підтримувала і підтримає мене.
Особливе ДЯКУЮ тим матерям, що виховали гідних синів та доньок - зараз, коли на кожному кроці ми зустрічаємо волонтерів, героїв АТО. Дякую, що виховали їх так, що навчили любити і піклуватися не тільки за себе!

