Войти

Моєму янголику... 4 місяці і два тижні тебе нема з нами

Прошу держіться....немає більшої і сильнішої болі за материнську...Господь з вами, вірте в це...Можливо Там вашому янголові краще ніж тут...

0
24.02.2016
ЗолотаяТабакерка
Тебе нема з нами, 10 лет 8 месяцевПланирую Киев

Дякую за підтримку!!!
Прошу лише про янголів і "краще ніж тут" не говоріть ніколи матерям, які втратили дітей. Ці слова ятрять душу, а не заспокоюють.

0
24.02.2016

Хоть и не знаю твой язык, вижу только боль. Крепко крепко тебя обнимаю, сочувствую твоей потере. Вчера было 8 мес как нет моего лучика, моего солнышка. Вчера ему исполнилось бы 2г и 4 мес.

0
25.02.2016
Лист моєму синочку... Тебе вже 3 місяці нема... Моєму синочку... Тобі мав би виповнитися рік...

Похожие записи